יום רביעי, 12 באפריל 2017

תודעה ומדע (פוסט ראשון)

אנחנו מכירים כבר כל כך הרבה שנים ונראה ששיתפתי אתכם בחלק גדול, אבל לא המהותי ביותר בחיי. חינוך ללא ספק מהווה חלק חשוב בחיי ונוגע בכל דבר שאני פוגשת במסע המדהים הזה שנקרא חיים. אבל מה מסתתר שם מאחורי הקלעים?

לכולנו יש קליפות רבות שאם נקלף אותן בזו אחר זו, נרד לשורש נשמתנו או למהות הפנימית שלנו.
ומהי אותה מהות פנימית? זהו ייעוד הנשמה. הגרעין שממנו צמחנו, המקור הקדום שגורם לנו לבחור כל מיני דברים וחוויות בחיינו.

אחד הדברים היפים ביותר בחיים, לדעתי, זו האפשרות לבחור לחיות במסע עמוק, לשוט בספינה אל מרכז אוקיינוס הרגשות והחיים ולגלות מי אנחנו באמת. זה תהליך ארוך, מלווה בחוויות שאין דומה להן, שהתחלתי לעבור בערך מגיל 7. זוכרת את אותו יום בדיוק בו שאלתי את השאלה הגדולה "מה המטרה שלי על פני כדור הארץ?".
הגעתי מבית חילוני לחלוטין, ללא שימור מסורות כלשהן. אבי ניצול שואה ואמי ניצולת עירק או לפחות כך אני רואה את זה. שניהם הגיעו אחרי תלאות רבות לישראל וחוו ילדות קשה כאן ולא פשוטה כלל. אבל בתוכם, בכל אחד מהם בער נר גדול וצורך עצום - לשנות את החיים שלהם. הם יכלו ליפול בקלות לקשיים שחוו, אבל הם לא עשו זאת. מיקוד המחשבה שלהם לא היה בקושי וברע, אלא ברגעי השמחה ובאמונה הפנימית שכל זה ישתנה.
הם הצליחו ויצרו עבורי חיים אחרים לגמרי, מלאי אופטימיות ושמחת חיים. הסתכלות על הכוס המלאה, חשיבה חיובית, אהבת הטבע ואהבת היצורים החיים.

בזכות כל הטוב הזה התחלתי את המסע האישי שלי בגיל 7, מנסה להבין את העולם מתוך ראייה של ילדה, באמצעות הרגשות, חמשת החושים והחוויות ולשמחתי כל קושי שחוויתי בחיי (הטרדות מיניות, מחלת פיברומיאלגיה, איבוד תחושה בידיים) הוליד דברים נפלאים וחיוביים. ולא סתם. ידעתי שאין רע . כל דבר שקורה קורה מסיבה מסוימת וטומן בחובו מתנה. ואת המתנות שקיבלתי אנצור כל חיי.

בגיל 19 לאחר גילוי מחלת פיברומיאלגיה (שהחלמתי ממנה באופן מלא), התחלתי ללמוד קבלה - דבר שהתאפשר לי רק בזכות המחלה שהותירה אותי עם זמן פנוי ויכולת ללמוד בכל שעות היממה ואת הלילות הייתי מעבירה בלימודי קבלה, אוספת מידע אחר מידע וככל שלומדת יותר, מגלה שיש עוד כל כך הרבה ללמוד.

תוך כדי לימודי התואר הראשון בהוראה שסיימתי בהצטיינות, התחלתי להעמיק את לימודי הבינה הרוחנית ולמדתי קורס תקשור מעמיק ונפלא. לאחר שצברתי ניסיון וידע המשכתי ללימודי אלכימיה רוחנית, הילינג, תודעה גבוהה,  קראתי ספרים רבים בתחום, השתתפתי בסמינרים והשתלמויות ולאחרונה בסמינר תודעה גבוהה, מדע עכשווי ובינה רוחנית בהנחייתה של אואזיס זולר ספרינג. כל אלו במקביל להעמקת הידע בחינוך והוראה והרחבת הכלים.

במקביל לצבירת הידע התעורר בי הרצון להעביר את החומר לילדים. ללמד אותם מדע עכשווי, בינה רוחנית ותודעה גבוהה. ואני מניחה שבקרוב מאוד אעלה תכנים בנושא.

תכני הפוסטים שיהיו בנושאים אלה, מתאימים להורים שנמצאים בתהליך מודעות ומבינים את חשיבותו. עצם היותכם בתהליך תודעתי יאפשר לילדיכם להיפתח לזה.
יש לכם ילדים אינטואיטיביים? מלאי תבונה רוחנית? עם ידע מוגבר וקוסמי? פתוחים ללמוד על נושאים גבוהים ומעמיקים? זה עבורכם.
את לימודי התודעה אחבר למדע עכשווי ואנגיש לכל ילד.

כל הפוסטים בנושא תודעה לילדים, יהיה תחת התווית "תודעה גבוהה ומדע לילדים" וייכתבו לפי הסדר.

הוסף רשומת תגובה